Haiyue Taxi Co., Ltd. is een taxibedrijf met een beoordeling van 0 sterren. Neem contact op met Haiyue Taxi Co., Ltd. en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Haiyue Taxi Co., Ltd.
English
Contacteer de chauffeur
Haiyue Taxi Co., Ltd.
MV68+WXW, Qinghong W Rd, Ranghulu District, Daqing, Heilongjiang, China, 163712
Schat een taxitarief vanuit Daqing
Servicegebied - Daqing
Haiyue Taxi Co., Ltd. Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Haiyue Taxi Co., Ltd., en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Haiyue Taxi Co., Ltd. voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Haiyue Taxi Co., Ltd. gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Haiyue Taxi Co., Ltd., en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Haiyue Taxi Co., Ltd.
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Daqing
Haiyue Taxi Co., Ltd. taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Haiyue Taxi Co., Ltd. aan?
Haiyue Taxi Co., Ltd. biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond China, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Haiyue Taxi Co., Ltd.?
Haiyue Taxi Co., Ltd. heeft een beoordeling van 0 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Haiyue Taxi Co., Ltd. gevestigd?
Het adres van Haiyue Taxi Co., Ltd. is MV68+WXW, Qinghong W Rd, Ranghulu District, Daqing, Heilongjiang, China, 163712.
Hoe kan men contact opnemen met Haiyue Taxi Co., Ltd.?
Neem contact op met Haiyue Taxi Co., Ltd. door hier op "boek nu" te klikken
Kan Haiyue Taxi Co., Ltd. helpen met luchthaventransfers?
Ja, Haiyue Taxi Co., Ltd. biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 4,300+ mensen hebben in China een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Haiyue Taxi Co., Ltd.