Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Lucky Cabs Panadura

4.3 (13) Panadura
English

Lucky Cabs Panadura is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.3 sterren. Neem contact op met Lucky Cabs Panadura en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Lucky Cabs Panadura
No 38, second floor ,private bus stand, panadura, Galle Road, Panadura 12500, Sri Lanka
4.3
(13)

Schat een taxitarief vanuit Panadura

Panadura
Bereken tarief

Servicegebied - Panadura

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Lucky Cabs Panadura Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Lucky Cabs Panadura, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Lucky Cabs Panadura voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Lucky Cabs Panadura gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Lucky Cabs Panadura, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Lucky Cabs Panadura

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Panadura

Lucky Cabs Panadura taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Lucky Cabs Panadura aan?
Lucky Cabs Panadura biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Sri Lanka, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Lucky Cabs Panadura?
Lucky Cabs Panadura heeft een beoordeling van 4.3 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Lucky Cabs Panadura gevestigd?
Het adres van Lucky Cabs Panadura is No 38, second floor ,private bus stand, panadura, Galle Road, Panadura 12500, Sri Lanka.
Hoe kan men contact opnemen met Lucky Cabs Panadura?
Neem contact op met Lucky Cabs Panadura door hier op "boek nu" te klikken
Kan Lucky Cabs Panadura helpen met luchthaventransfers?
Ja, Lucky Cabs Panadura biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 3,500+ mensen hebben in Sri Lanka een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Lucky Cabs Panadura📞 -