Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Ponto De Táxi Pinheiro Machado

3.5 (8) Santa Maria
English

Ponto De Táxi Pinheiro Machado is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.5 sterren. Neem contact op met Ponto De Táxi Pinheiro Machado en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Ponto De Táxi Pinheiro Machado
R. Pinheiro Machado, 2650 - Centro, Santa Maria - RS, 97050-600, Brazil
3.5
(8)

Schat een taxitarief vanuit Santa Maria

Santa Maria
Bereken tarief

Servicegebied - Santa Maria

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Ponto De Táxi Pinheiro Machado Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Ponto De Táxi Pinheiro Machado, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Ponto De Táxi Pinheiro Machado voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Ponto De Táxi Pinheiro Machado gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Ponto De Táxi Pinheiro Machado, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Ponto De Táxi Pinheiro Machado

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Santa Maria

Ponto De Táxi Pinheiro Machado taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Ponto De Táxi Pinheiro Machado aan?
Ponto De Táxi Pinheiro Machado biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Brazil, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Ponto De Táxi Pinheiro Machado?
Ponto De Táxi Pinheiro Machado heeft een beoordeling van 3.5 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Ponto De Táxi Pinheiro Machado gevestigd?
Het adres van Ponto De Táxi Pinheiro Machado is R. Pinheiro Machado, 2650 - Centro, Santa Maria - RS, 97050-600, Brazil.
Hoe kan men contact opnemen met Ponto De Táxi Pinheiro Machado?
Neem contact op met Ponto De Táxi Pinheiro Machado door hier op "boek nu" te klikken
Kan Ponto De Táxi Pinheiro Machado helpen met luchthaventransfers?
Ja, Ponto De Táxi Pinheiro Machado biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 1,100+ mensen hebben in Santa Maria een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Ponto De Táxi Pinheiro Machado