Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

New Sovereign Cars Ltd

3.5 (80) Slough
English

New Sovereign Cars Ltd is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.5 sterren. Neem contact op met New Sovereign Cars Ltd en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
New Sovereign Cars Ltd
Boiler House, Queensmere Rd, Slough SL1 1DG, UK
3.5
(80)

Schat een taxitarief vanuit Slough

Slough
Bereken tarief

Servicegebied - Slough

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
New Sovereign Cars Ltd Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via New Sovereign Cars Ltd, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor New Sovereign Cars Ltd voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
New Sovereign Cars Ltd gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij New Sovereign Cars Ltd, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met New Sovereign Cars Ltd

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Slough

New Sovereign Cars Ltd taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt New Sovereign Cars Ltd aan?
New Sovereign Cars Ltd biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond United Kingdom, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor New Sovereign Cars Ltd?
New Sovereign Cars Ltd heeft een beoordeling van 3.5 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is New Sovereign Cars Ltd gevestigd?
Het adres van New Sovereign Cars Ltd is Boiler House, Queensmere Rd, Slough SL1 1DG, UK.
Hoe kan men contact opnemen met New Sovereign Cars Ltd?
Neem contact op met New Sovereign Cars Ltd door hier op "boek nu" te klikken
Kan New Sovereign Cars Ltd helpen met luchthaventransfers?
Ja, New Sovereign Cars Ltd biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
New Sovereign Cars Ltd