Ayan Travel is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.2 sterren. Neem contact op met Ayan Travel en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Ayan Travel
English
Contacteer de chauffeur
Ayan Travel
Beýik Saparmyrat Türkmenbaşy şaýoly, Aşgabat, Turkmenistan
Schat een taxitarief vanuit Ashgabat
Servicegebied - Ashgabat
Ayan Travel Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Ayan Travel, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Ayan Travel voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Ayan Travel gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Ayan Travel, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Ayan Travel
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Ashgabat
Ayan Travel taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Ayan Travel aan?
Ayan Travel biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Turkmenistan, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Ayan Travel?
Ayan Travel heeft een beoordeling van 4.2 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Ayan Travel gevestigd?
Het adres van Ayan Travel is Beýik Saparmyrat Türkmenbaşy şaýoly, Aşgabat, Turkmenistan.
Hoe kan men contact opnemen met Ayan Travel?
Neem contact op met Ayan Travel door hier op "boek nu" te klikken
Kan Ayan Travel helpen met luchthaventransfers?
Ja, Ayan Travel biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Ayan Travel