Taxi Yaqub is een taxibedrijf met een beoordeling van 5 sterren. Neem contact op met Taxi Yaqub en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Taxi Yaqub
English
Contacteer de chauffeur
Taxi Yaqub
Mijnsherenlaan 151, 3081 GK Rotterdam, Netherlands
Schat een taxitarief vanuit Rotterdam
Servicegebied - Rotterdam
Taxi Yaqub Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Taxi Yaqub, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Taxi Yaqub voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Taxi Yaqub gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Taxi Yaqub, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Taxi Yaqub
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Rotterdam
Taxi Yaqub taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Taxi Yaqub aan?
Taxi Yaqub biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Netherlands, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Taxi Yaqub?
Taxi Yaqub heeft een beoordeling van 5 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Taxi Yaqub gevestigd?
Het adres van Taxi Yaqub is Mijnsherenlaan 151, 3081 GK Rotterdam, Netherlands.
Hoe kan men contact opnemen met Taxi Yaqub?
Neem contact op met Taxi Yaqub door hier op "boek nu" te klikken
Kan Taxi Yaqub helpen met luchthaventransfers?
Ja, Taxi Yaqub biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Taxi Yaqub