Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Hotel Riu Palace Oasis

4.6 (2,393) Green Oasis Maspalomas Club
English

Hotel Riu Palace Oasis is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.6 sterren. Neem contact op met Hotel Riu Palace Oasis en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Hotel Riu Palace Oasis
Pl. de las Palmeras, 2, 35100 San Bartolomé de Tirajana, Las Palmas, Spain
4.6
(2393)

Schat een taxitarief vanuit Green Oasis Maspalomas Club

Green Oasis Maspalomas Club
Bereken tarief

Servicegebied - Green Oasis Maspalomas Club

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Hotel Riu Palace Oasis Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Hotel Riu Palace Oasis, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Hotel Riu Palace Oasis voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Hotel Riu Palace Oasis gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Hotel Riu Palace Oasis, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Hotel Riu Palace Oasis

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Green Oasis Maspalomas Club

Hotel Riu Palace Oasis taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Hotel Riu Palace Oasis aan?
Hotel Riu Palace Oasis biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Spain, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Hotel Riu Palace Oasis?
Hotel Riu Palace Oasis heeft een beoordeling van 4.6 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Hotel Riu Palace Oasis gevestigd?
Het adres van Hotel Riu Palace Oasis is Pl. de las Palmeras, 2, 35100 San Bartolomé de Tirajana, Las Palmas, Spain.
Hoe kan men contact opnemen met Hotel Riu Palace Oasis?
Neem contact op met Hotel Riu Palace Oasis door hier op "boek nu" te klikken
Kan Hotel Riu Palace Oasis helpen met luchthaventransfers?
Ja, Hotel Riu Palace Oasis biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Hotel Riu Palace Oasis