Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Taxi Service Blanes

3.2 (14) Blanes
English

Taxi Service Blanes is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.2 sterren. Neem contact op met Taxi Service Blanes en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Taxi Service Blanes
Carrer del Ter, 33, 17300 Blanes, Girona, Spain
3.2
(14)

Schat een taxitarief vanuit Blanes

Blanes
Bereken tarief

Servicegebied - Blanes

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Taxi Service Blanes Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Taxi Service Blanes, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Taxi Service Blanes voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Taxi Service Blanes gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Taxi Service Blanes, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Taxi Service Blanes

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Blanes

Taxi Service Blanes taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Taxi Service Blanes aan?
Taxi Service Blanes biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Spain, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Taxi Service Blanes?
Taxi Service Blanes heeft een beoordeling van 3.2 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Taxi Service Blanes gevestigd?
Het adres van Taxi Service Blanes is Carrer del Ter, 33, 17300 Blanes, Girona, Spain.
Hoe kan men contact opnemen met Taxi Service Blanes?
Neem contact op met Taxi Service Blanes door hier op "boek nu" te klikken
Kan Taxi Service Blanes helpen met luchthaventransfers?
Ja, Taxi Service Blanes biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 65+ mensen hebben in Blanes een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Taxi Service Blanes