Tiemme Spa is een taxibedrijf met een beoordeling van 5 sterren. Neem contact op met Tiemme Spa en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Tiemme Spa
English
Contacteer de chauffeur
Tiemme Spa
Via Santa Chiara, 72, 58017 Pitigliano GR, Italy
Schat een taxitarief vanuit Pitigliano
Servicegebied - Pitigliano
Tiemme Spa Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Tiemme Spa, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Tiemme Spa voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Tiemme Spa gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Tiemme Spa, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Tiemme Spa
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Pitigliano
Tiemme Spa taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Tiemme Spa aan?
Tiemme Spa biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Italy, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Tiemme Spa?
Tiemme Spa heeft een beoordeling van 5 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Tiemme Spa gevestigd?
Het adres van Tiemme Spa is Via Santa Chiara, 72, 58017 Pitigliano GR, Italy.
Hoe kan men contact opnemen met Tiemme Spa?
Neem contact op met Tiemme Spa door hier op "boek nu" te klikken
Kan Tiemme Spa helpen met luchthaventransfers?
Ja, Tiemme Spa biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com