Tysnes Taxi is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.3 sterren. Neem contact op met Tysnes Taxi en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Tysnes Taxi
English
Contacteer de chauffeur
Tysnes Taxi
Dalsvegen 44, 5685 Uggdal, Norway
Schat een taxitarief vanuit Halhjem Fergekai
Servicegebied - Halhjem Fergekai
Tysnes Taxi Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Tysnes Taxi, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Tysnes Taxi voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Tysnes Taxi gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Tysnes Taxi, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Tysnes Taxi
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Halhjem Fergekai
Tysnes Taxi taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Tysnes Taxi aan?
Tysnes Taxi biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Norway, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Tysnes Taxi?
Tysnes Taxi heeft een beoordeling van 4.3 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Tysnes Taxi gevestigd?
Het adres van Tysnes Taxi is Dalsvegen 44, 5685 Uggdal, Norway.
Hoe kan men contact opnemen met Tysnes Taxi?
Neem contact op met Tysnes Taxi door hier op "boek nu" te klikken
Kan Tysnes Taxi helpen met luchthaventransfers?
Ja, Tysnes Taxi biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Tysnes Taxi