Такси 915 is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.3 sterren. Neem contact op met Такси 915 en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Такси 915
English
Contacteer de chauffeur
Такси 915
Myru Ave, 49, Chernihiv, Chernihiv Oblast, Ukraine, 14000
Schat een taxitarief vanuit Chernihiv
Servicegebied - Chernihiv
Такси 915 Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Такси 915, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Такси 915 voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Такси 915 gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Такси 915, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Такси 915
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Chernihiv
Такси 915 taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Такси 915 aan?
Такси 915 biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Ukraine, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Такси 915?
Такси 915 heeft een beoordeling van 3.3 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Такси 915 gevestigd?
Het adres van Такси 915 is Myru Ave, 49, Chernihiv, Chernihiv Oblast, Ukraine, 14000.
Hoe kan men contact opnemen met Такси 915?
Neem contact op met Такси 915 door hier op "boek nu" te klikken
Kan Такси 915 helpen met luchthaventransfers?
Ja, Такси 915 biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Такси 915