Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Taxi Tom City

4.1 (18) Trinec
English

Taxi Tom City is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.1 sterren. Neem contact op met Taxi Tom City en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Taxi Tom City
Staroměstská 258, Staré Město, 739 61 Třinec, Czechia
4.1
(18)

Schat een taxitarief vanuit Trinec

Trinec
Bereken tarief

Servicegebied - Trinec

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Taxi Tom City Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Taxi Tom City, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Taxi Tom City voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Taxi Tom City gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Taxi Tom City, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Taxi Tom City

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Trinec

Taxi Tom City taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Taxi Tom City aan?
Taxi Tom City biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Czech Republic, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Taxi Tom City?
Taxi Tom City heeft een beoordeling van 4.1 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Taxi Tom City gevestigd?
Het adres van Taxi Tom City is Staroměstská 258, Staré Město, 739 61 Třinec, Czechia.
Hoe kan men contact opnemen met Taxi Tom City?
Neem contact op met Taxi Tom City door hier op "boek nu" te klikken
Kan Taxi Tom City helpen met luchthaventransfers?
Ja, Taxi Tom City biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Taxi Tom City📞 -