Pink Taksi Sombor is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.3 sterren. Neem contact op met Pink Taksi Sombor en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Pink Taksi Sombor
English
Schat een taxitarief vanuit Sombor
Servicegebied - Sombor
Pink Taksi Sombor Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Pink Taksi Sombor, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Pink Taksi Sombor voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Pink Taksi Sombor gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Pink Taksi Sombor, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Pink Taksi Sombor
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Sombor
Taksi Prevoz Vlada Zdravkovic Pr Sombor, Ivana Mazuranica 35Dimitrije Petrovic Pr, Taksi Prevoz, Sombor, Ive Lole Ribara 4Gradski TaxiTaxi Nandor Nikolic Preduzetnik SomborDragan Roknic Pr, Taxi Prevoz SomborMilan Maricic Pr, Taksi Prevoz, SomborLadislav Saloki Pr, Taxi Prevoz, Sombor, Alekse Santica 9/4Taxi Peric
Pink Taksi Sombor taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Pink Taksi Sombor aan?
Pink Taksi Sombor biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Serbia, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Pink Taksi Sombor?
Pink Taksi Sombor heeft een beoordeling van 4.3 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Pink Taksi Sombor gevestigd?
Het adres van Pink Taksi Sombor is Njegoševa 11, Sombor, Serbia.
Hoe kan men contact opnemen met Pink Taksi Sombor?
Neem contact op met Pink Taksi Sombor door hier op "boek nu" te klikken
Kan Pink Taksi Sombor helpen met luchthaventransfers?
Ja, Pink Taksi Sombor biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Pink Taksi Sombor📞 -