Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Base De Taxis Bicentenario

4 (139) Toluca
English

Base De Taxis Bicentenario is een taxibedrijf met een beoordeling van 4 sterren. Neem contact op met Base De Taxis Bicentenario en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Base De Taxis Bicentenario
Puebla 407, Nueva Santa María de las Rosas, 50140 Toluca de Lerdo, Méx., Mexico
4
(139)

Schat een taxitarief vanuit Toluca

Toluca
Bereken tarief

Servicegebied - Toluca

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Base De Taxis Bicentenario Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Base De Taxis Bicentenario, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Base De Taxis Bicentenario voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Base De Taxis Bicentenario gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Base De Taxis Bicentenario, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Base De Taxis Bicentenario

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Toluca

Base De Taxis Bicentenario taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Base De Taxis Bicentenario aan?
Base De Taxis Bicentenario biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Mexico, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Base De Taxis Bicentenario?
Base De Taxis Bicentenario heeft een beoordeling van 4 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Base De Taxis Bicentenario gevestigd?
Het adres van Base De Taxis Bicentenario is Puebla 407, Nueva Santa María de las Rosas, 50140 Toluca de Lerdo, Méx., Mexico.
Hoe kan men contact opnemen met Base De Taxis Bicentenario?
Neem contact op met Base De Taxis Bicentenario door hier op "boek nu" te klikken
Kan Base De Taxis Bicentenario helpen met luchthaventransfers?
Ja, Base De Taxis Bicentenario biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 5,600+ mensen hebben in Mexico een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Base De Taxis Bicentenario📞 -