Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Radio Taxi Alfa Plus

3.7 (103) Morelia
English

Radio Taxi Alfa Plus is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.7 sterren. Neem contact op met Radio Taxi Alfa Plus en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Radio Taxi Alfa Plus
Blvrd De Las Primaveras 646, Prados Verdes, 58110 Morelia, Mich., Mexico
3.7
(103)

Schat een taxitarief vanuit Morelia

Morelia
Bereken tarief

Servicegebied - Morelia

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Radio Taxi Alfa Plus Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Radio Taxi Alfa Plus, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Radio Taxi Alfa Plus voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Radio Taxi Alfa Plus gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Radio Taxi Alfa Plus, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Radio Taxi Alfa Plus

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Morelia

Radio Taxi Alfa Plus taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Radio Taxi Alfa Plus aan?
Radio Taxi Alfa Plus biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Mexico, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Radio Taxi Alfa Plus?
Radio Taxi Alfa Plus heeft een beoordeling van 3.7 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Radio Taxi Alfa Plus gevestigd?
Het adres van Radio Taxi Alfa Plus is Blvrd De Las Primaveras 646, Prados Verdes, 58110 Morelia, Mich., Mexico.
Hoe kan men contact opnemen met Radio Taxi Alfa Plus?
Neem contact op met Radio Taxi Alfa Plus door hier op "boek nu" te klikken
Kan Radio Taxi Alfa Plus helpen met luchthaventransfers?
Ja, Radio Taxi Alfa Plus biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 5,600+ mensen hebben in Mexico een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Radio Taxi Alfa Plus💬📞 +52 443 438 6690