Şükrüpaşa Taksi is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.2 sterren. Neem contact op met Şükrüpaşa Taksi en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Şükrüpaşa Taksi
English
Contacteer de chauffeur
Şükrüpaşa Taksi
Şükrü Paşa Mah. Bahriye Üçok Cad. Şehit Salih Kasap Sok., 22030 Edirne Merkez/Edirne, Türkiye
Schat een taxitarief vanuit Edirne
Servicegebied - Edirne
Şükrüpaşa Taksi Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Şükrüpaşa Taksi, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Şükrüpaşa Taksi voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Şükrüpaşa Taksi gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Şükrüpaşa Taksi, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Şükrüpaşa Taksi
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Edirne
Şükrüpaşa Taksi taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Şükrüpaşa Taksi aan?
Şükrüpaşa Taksi biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Turkey, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Şükrüpaşa Taksi?
Şükrüpaşa Taksi heeft een beoordeling van 4.2 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Şükrüpaşa Taksi gevestigd?
Het adres van Şükrüpaşa Taksi is Şükrü Paşa Mah. Bahriye Üçok Cad. Şehit Salih Kasap Sok., 22030 Edirne Merkez/Edirne, Türkiye.
Hoe kan men contact opnemen met Şükrüpaşa Taksi?
Neem contact op met Şükrüpaşa Taksi door hier op "boek nu" te klikken
Kan Şükrüpaşa Taksi helpen met luchthaventransfers?
Ja, Şükrüpaşa Taksi biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Şükrüpaşa Taksi📞 -