Boomerang Taxi Ltd is een taxibedrijf met een beoordeling van 0 sterren. Neem contact op met Boomerang Taxi Ltd en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Boomerang Taxi Ltd
English
Contacteer de chauffeur
Boomerang Taxi Ltd
77 Russell St, Saint John, NB E2J 2H6, Canada
Schat een taxitarief vanuit St John
Servicegebied - St John
Boomerang Taxi Ltd Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Boomerang Taxi Ltd, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Boomerang Taxi Ltd voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Boomerang Taxi Ltd gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Boomerang Taxi Ltd, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Boomerang Taxi Ltd
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in St John
Boomerang Taxi Ltd taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Boomerang Taxi Ltd aan?
Boomerang Taxi Ltd biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Us Virgin Islands, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Boomerang Taxi Ltd?
Boomerang Taxi Ltd heeft een beoordeling van 0 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Boomerang Taxi Ltd gevestigd?
Het adres van Boomerang Taxi Ltd is 77 Russell St, Saint John, NB E2J 2H6, Canada.
Hoe kan men contact opnemen met Boomerang Taxi Ltd?
Neem contact op met Boomerang Taxi Ltd door hier op "boek nu" te klikken
Kan Boomerang Taxi Ltd helpen met luchthaventransfers?
Ja, Boomerang Taxi Ltd biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Boomerang Taxi Ltd