Street Carz is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.4 sterren. Neem contact op met Street Carz en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Street Carz
English
Contacteer de chauffeur
Street Carz
5 Central Dr, Rawmarsh, Rotherham S62 7NG, United Kingdom
Schat een taxitarief vanuit Sheffield
Servicegebied - Sheffield
Street Carz Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Street Carz, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Street Carz voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Street Carz gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Street Carz, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Street Carz
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Sheffield
Street Carz taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Street Carz aan?
Street Carz biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond United Kingdom, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Street Carz?
Street Carz heeft een beoordeling van 4.4 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Street Carz gevestigd?
Het adres van Street Carz is 5 Central Dr, Rawmarsh, Rotherham S62 7NG, United Kingdom.
Hoe kan men contact opnemen met Street Carz?
Neem contact op met Street Carz door hier op "boek nu" te klikken
Kan Street Carz helpen met luchthaventransfers?
Ja, Street Carz biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Street Carz