Ponto Táxi São Cristovão is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.3 sterren. Neem contact op met Ponto Táxi São Cristovão en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Ponto Táxi São Cristovão
English
Contacteer de chauffeur
Ponto Táxi São Cristovão
R. Visc. de Inhaúma, 350 - Centro, Ribeirão Preto - SP, 14010-100, Brazil
Schat een taxitarief vanuit Ribeirao Preto
Servicegebied - Ribeirao Preto
Ponto Táxi São Cristovão Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Ponto Táxi São Cristovão, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Ponto Táxi São Cristovão voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Ponto Táxi São Cristovão gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Ponto Táxi São Cristovão, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Ponto Táxi São Cristovão
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Ribeirao Preto
Ponto Táxi São Cristovão taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Ponto Táxi São Cristovão aan?
Ponto Táxi São Cristovão biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Brazil, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Ponto Táxi São Cristovão?
Ponto Táxi São Cristovão heeft een beoordeling van 4.3 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Ponto Táxi São Cristovão gevestigd?
Het adres van Ponto Táxi São Cristovão is R. Visc. de Inhaúma, 350 - Centro, Ribeirão Preto - SP, 14010-100, Brazil.
Hoe kan men contact opnemen met Ponto Táxi São Cristovão?
Neem contact op met Ponto Táxi São Cristovão door hier op "boek nu" te klikken
Kan Ponto Táxi São Cristovão helpen met luchthaventransfers?
Ja, Ponto Táxi São Cristovão biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Ponto Táxi São Cristovão