Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

İskele Taksi Gelibolu

4.3 (23) Iskele
English

İskele Taksi Gelibolu is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.3 sterren. Neem contact op met İskele Taksi Gelibolu en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
İskele Taksi Gelibolu
Gelibolu iskele taksi, 17500 gelibolu/Çanakkale, Türkiye
4.3
(23)

Schat een taxitarief vanuit Iskele

Iskele
Bereken tarief

Servicegebied - Iskele

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
İskele Taksi Gelibolu Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via İskele Taksi Gelibolu, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor İskele Taksi Gelibolu voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
İskele Taksi Gelibolu gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij İskele Taksi Gelibolu, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met İskele Taksi Gelibolu

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Iskele

İskele Taksi Gelibolu taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt İskele Taksi Gelibolu aan?
İskele Taksi Gelibolu biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Cyprus, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor İskele Taksi Gelibolu?
İskele Taksi Gelibolu heeft een beoordeling van 4.3 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is İskele Taksi Gelibolu gevestigd?
Het adres van İskele Taksi Gelibolu is Gelibolu iskele taksi, 17500 gelibolu/Çanakkale, Türkiye.
Hoe kan men contact opnemen met İskele Taksi Gelibolu?
Neem contact op met İskele Taksi Gelibolu door hier op "boek nu" te klikken
Kan İskele Taksi Gelibolu helpen met luchthaventransfers?
Ja, İskele Taksi Gelibolu biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 5,000+ mensen hebben in Cyprus een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
İskele Taksi Gelibolu📞 -