Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Oyster Cabs Ltd

3.5 (198) Swansea
English

Oyster Cabs Ltd is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.5 sterren. Neem contact op met Oyster Cabs Ltd en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Oyster Cabs Ltd
506 Mumbles Rd, Mumbles, Swansea SA3 4BU, United Kingdom
3.5
(198)

Schat een taxitarief vanuit Swansea

Swansea
Bereken tarief

Servicegebied - Swansea

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Oyster Cabs Ltd Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Oyster Cabs Ltd, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Oyster Cabs Ltd voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Oyster Cabs Ltd gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Oyster Cabs Ltd, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Oyster Cabs Ltd

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Swansea

Oyster Cabs Ltd taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Oyster Cabs Ltd aan?
Oyster Cabs Ltd biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Wales, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Oyster Cabs Ltd?
Oyster Cabs Ltd heeft een beoordeling van 3.5 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Oyster Cabs Ltd gevestigd?
Het adres van Oyster Cabs Ltd is 506 Mumbles Rd, Mumbles, Swansea SA3 4BU, United Kingdom.
Hoe kan men contact opnemen met Oyster Cabs Ltd?
Neem contact op met Oyster Cabs Ltd door hier op "boek nu" te klikken
Kan Oyster Cabs Ltd helpen met luchthaventransfers?
Ja, Oyster Cabs Ltd biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 160+ mensen hebben in Wales een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Oyster Cabs Ltd📞 -