Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Rental Taxi Sibu-sibu

Ambon
English

Rental Taxi Sibu-sibu is een taxibedrijf met een beoordeling van 0 sterren. Neem contact op met Rental Taxi Sibu-sibu en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Rental Taxi Sibu-sibu
853J+4MP, Jl Said Perintah, Kel Ahusen, Kec. Sirimau, Kota Ambon, Maluku, Indonesia

Schat een taxitarief vanuit Ambon

Ambon
Bereken tarief

Servicegebied - Ambon

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Rental Taxi Sibu-sibu Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Rental Taxi Sibu-sibu, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Rental Taxi Sibu-sibu voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Rental Taxi Sibu-sibu gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Rental Taxi Sibu-sibu, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Rental Taxi Sibu-sibu

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Ambon

Rental Taxi Sibu-sibu taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Rental Taxi Sibu-sibu aan?
Rental Taxi Sibu-sibu biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Indonesia, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Rental Taxi Sibu-sibu?
Rental Taxi Sibu-sibu heeft een beoordeling van 0 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Rental Taxi Sibu-sibu gevestigd?
Het adres van Rental Taxi Sibu-sibu is 853J+4MP, Jl Said Perintah, Kel Ahusen, Kec. Sirimau, Kota Ambon, Maluku, Indonesia.
Hoe kan men contact opnemen met Rental Taxi Sibu-sibu?
Neem contact op met Rental Taxi Sibu-sibu door hier op "boek nu" te klikken
Kan Rental Taxi Sibu-sibu helpen met luchthaventransfers?
Ja, Rental Taxi Sibu-sibu biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Rental Taxi Sibu-sibu