Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Taxis Cali

3.7 (33) Cali
English

Taxis Cali is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.7 sterren. Neem contact op met Taxis Cali en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Taxis Cali
Cra. 6 Nte. #51 -35, Siete de Agosto, Cali, Valle del Cauca, Colombia
3.7
(33)

Schat een taxitarief vanuit Cali

Cali
Bereken tarief

Servicegebied - Cali

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Taxis Cali Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Taxis Cali, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Taxis Cali voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Taxis Cali gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Taxis Cali, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Taxis Cali

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Cali

Taxis Cali taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Taxis Cali aan?
Taxis Cali biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Colombia, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Taxis Cali?
Taxis Cali heeft een beoordeling van 3.7 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Taxis Cali gevestigd?
Het adres van Taxis Cali is Cra. 6 Nte. #51 -35, Siete de Agosto, Cali, Valle del Cauca, Colombia.
Hoe kan men contact opnemen met Taxis Cali?
Neem contact op met Taxis Cali door hier op "boek nu" te klikken
Kan Taxis Cali helpen met luchthaventransfers?
Ja, Taxis Cali biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 310+ mensen hebben in Colombia een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Taxis Cali