Baya Drives Pty(ltd) is een taxibedrijf met een beoordeling van 0 sterren. Neem contact op met Baya Drives Pty(ltd) en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Baya Drives Pty(ltd)
English
Contacteer de chauffeur
Baya Drives Pty(ltd)
317 The West End, 137 9th Rd, Carlswald, Midrand, 1685, South Africa
Schat een taxitarief vanuit Midrand
Servicegebied - Midrand
Baya Drives Pty(ltd) Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Baya Drives Pty(ltd), en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Baya Drives Pty(ltd) voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Baya Drives Pty(ltd) gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Baya Drives Pty(ltd), en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Baya Drives Pty(ltd)
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Midrand
Baya Drives Pty(ltd) taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Baya Drives Pty(ltd) aan?
Baya Drives Pty(ltd) biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond South Africa, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Baya Drives Pty(ltd)?
Baya Drives Pty(ltd) heeft een beoordeling van 0 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Baya Drives Pty(ltd) gevestigd?
Het adres van Baya Drives Pty(ltd) is 317 The West End, 137 9th Rd, Carlswald, Midrand, 1685, South Africa.
Hoe kan men contact opnemen met Baya Drives Pty(ltd)?
Neem contact op met Baya Drives Pty(ltd) door hier op "boek nu" te klikken
Kan Baya Drives Pty(ltd) helpen met luchthaventransfers?
Ja, Baya Drives Pty(ltd) biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Baya Drives Pty(ltd)