Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Taxi Am Bahnhof

4.3 (6) Salzburg Hauptbahnhof
English

Taxi Am Bahnhof is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.3 sterren. Neem contact op met Taxi Am Bahnhof en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Taxi Am Bahnhof
Südtiroler Pl., 5020 Salzburg, Austria
4.3
(6)

Schat een taxitarief vanuit Salzburg Hauptbahnhof

Salzburg Hauptbahnhof
Bereken tarief

Servicegebied - Salzburg Hauptbahnhof

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Taxi Am Bahnhof Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Taxi Am Bahnhof, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Taxi Am Bahnhof voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Taxi Am Bahnhof gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Taxi Am Bahnhof, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Taxi Am Bahnhof

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Salzburg Hauptbahnhof

Taxi Am Bahnhof taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Taxi Am Bahnhof aan?
Taxi Am Bahnhof biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Austria, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Taxi Am Bahnhof?
Taxi Am Bahnhof heeft een beoordeling van 4.3 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Taxi Am Bahnhof gevestigd?
Het adres van Taxi Am Bahnhof is Südtiroler Pl., 5020 Salzburg, Austria.
Hoe kan men contact opnemen met Taxi Am Bahnhof?
Neem contact op met Taxi Am Bahnhof door hier op "boek nu" te klikken
Kan Taxi Am Bahnhof helpen met luchthaventransfers?
Ja, Taxi Am Bahnhof biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 140+ mensen hebben in Salzburg Hauptbahnhof een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Taxi Am Bahnhof