Taxi Minibus Phuket Service is een taxibedrijf met een beoordeling van 0 sterren. Neem contact op met Taxi Minibus Phuket Service en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Taxi Minibus Phuket Service
English
Contacteer de chauffeur
Taxi Minibus Phuket Service
42 หมู่ 4 Kamala, Kathu District, Phuket 83150, Thailand
Schat een taxitarief vanuit Kamala
Servicegebied - Kamala
Taxi Minibus Phuket Service Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Taxi Minibus Phuket Service, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Taxi Minibus Phuket Service voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Taxi Minibus Phuket Service gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Taxi Minibus Phuket Service, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Taxi Minibus Phuket Service
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Kamala
Taxi Minibus Phuket Service taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Taxi Minibus Phuket Service aan?
Taxi Minibus Phuket Service biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Thailand, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Taxi Minibus Phuket Service?
Taxi Minibus Phuket Service heeft een beoordeling van 0 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Taxi Minibus Phuket Service gevestigd?
Het adres van Taxi Minibus Phuket Service is 42 หมู่ 4 Kamala, Kathu District, Phuket 83150, Thailand.
Hoe kan men contact opnemen met Taxi Minibus Phuket Service?
Neem contact op met Taxi Minibus Phuket Service door hier op "boek nu" te klikken
Kan Taxi Minibus Phuket Service helpen met luchthaventransfers?
Ja, Taxi Minibus Phuket Service biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 5,400+ mensen hebben in Thailand een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Taxi Minibus Phuket Service