Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Raj Taxi

4.7 (23) Ashford
English

Raj Taxi is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.7 sterren. Neem contact op met Raj Taxi en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Raj Taxi
32 Fairview Dr, Willesborough, Ashford TN24 0RP, United Kingdom
4.7
(23)

Schat een taxitarief vanuit Ashford

Ashford
Bereken tarief

Servicegebied - Ashford

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Raj Taxi Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Raj Taxi, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Raj Taxi voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Raj Taxi gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Raj Taxi, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Raj Taxi

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Ashford

Raj Taxi taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Raj Taxi aan?
Raj Taxi biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond United Kingdom, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Raj Taxi?
Raj Taxi heeft een beoordeling van 4.7 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Raj Taxi gevestigd?
Het adres van Raj Taxi is 32 Fairview Dr, Willesborough, Ashford TN24 0RP, United Kingdom.
Hoe kan men contact opnemen met Raj Taxi?
Neem contact op met Raj Taxi door hier op "boek nu" te klikken
Kan Raj Taxi helpen met luchthaventransfers?
Ja, Raj Taxi biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Raj Taxi