Rosario Taxi Srl is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.2 sterren. Neem contact op met Rosario Taxi Srl en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Rosario Taxi Srl
English
Schat een taxitarief vanuit Rosario
Servicegebied - Rosario
Rosario Taxi Srl Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Rosario Taxi Srl, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Rosario Taxi Srl voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Rosario Taxi Srl gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Rosario Taxi Srl, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Rosario Taxi Srl
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Rosario
Rosario Taxi Srl taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Rosario Taxi Srl aan?
Rosario Taxi Srl biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Argentina, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Rosario Taxi Srl?
Rosario Taxi Srl heeft een beoordeling van 3.2 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Rosario Taxi Srl gevestigd?
Het adres van Rosario Taxi Srl is Agustín José Donado 1268, Rosario, Santa Fe, Argentina.
Hoe kan men contact opnemen met Rosario Taxi Srl?
Neem contact op met Rosario Taxi Srl door hier op "boek nu" te klikken
Kan Rosario Taxi Srl helpen met luchthaventransfers?
Ja, Rosario Taxi Srl biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Rosario Taxi Srl📞 -