Stazione Taxi Tecnopolo is een taxibedrijf met een beoordeling van 2.3 sterren. Neem contact op met Stazione Taxi Tecnopolo en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Stazione Taxi Tecnopolo
English
Contacteer de chauffeur
Stazione Taxi Tecnopolo
00131 Rome, Metropolitan City of Rome Capital, Italy
Schat een taxitarief vanuit Settecamini
Servicegebied - Settecamini
Stazione Taxi Tecnopolo Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Stazione Taxi Tecnopolo, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Stazione Taxi Tecnopolo voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Stazione Taxi Tecnopolo gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Stazione Taxi Tecnopolo, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Stazione Taxi Tecnopolo
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Settecamini
Batmobile Transfer - Taxi Roma NccRoma Taxi Autista Privato Ncc - Termini Tiburtina Fiumicino Ciampino Aeroporto - Minibus Viaggi Traslochi TrasportiEmotions In Motion Ncc ServiceCab Roma - Rome Port - Airport TransfersTaxi GuidoniaTaxi Ncc Rome - Emanuele FiorelliSettecamini/casal BiancoStazione Taxi Pratolungo Casal Monastero
Stazione Taxi Tecnopolo taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Stazione Taxi Tecnopolo aan?
Stazione Taxi Tecnopolo biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Italy, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Stazione Taxi Tecnopolo?
Stazione Taxi Tecnopolo heeft een beoordeling van 2.3 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Stazione Taxi Tecnopolo gevestigd?
Het adres van Stazione Taxi Tecnopolo is 00131 Rome, Metropolitan City of Rome Capital, Italy.
Hoe kan men contact opnemen met Stazione Taxi Tecnopolo?
Neem contact op met Stazione Taxi Tecnopolo door hier op "boek nu" te klikken
Kan Stazione Taxi Tecnopolo helpen met luchthaventransfers?
Ja, Stazione Taxi Tecnopolo biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Stazione Taxi Tecnopolo