Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Taxi Xani

Stancic
English

Taxi Xani is een taxibedrijf met een beoordeling van 0 sterren. Neem contact op met Taxi Xani en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Taxi Xani
Maršala Tita, Preševo 17523, Serbia

Schat een taxitarief vanuit Stancic

Stancic
Bereken tarief

Servicegebied - Stancic

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Taxi Xani Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Taxi Xani, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Taxi Xani voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Taxi Xani gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Taxi Xani, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Taxi Xani

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Stancic

Taxi Xani taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Taxi Xani aan?
Taxi Xani biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Kosovo, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Taxi Xani?
Taxi Xani heeft een beoordeling van 0 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Taxi Xani gevestigd?
Het adres van Taxi Xani is Maršala Tita, Preševo 17523, Serbia.
Hoe kan men contact opnemen met Taxi Xani?
Neem contact op met Taxi Xani door hier op "boek nu" te klikken
Kan Taxi Xani helpen met luchthaventransfers?
Ja, Taxi Xani biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 530+ mensen hebben in Kosovo een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Taxi Xani