Ica Supermarket is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.2 sterren. Neem contact op met Ica Supermarket en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Ica Supermarket
English
Schat een taxitarief vanuit Vimmerby
Servicegebied - Vimmerby
Ica Supermarket Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Ica Supermarket, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Ica Supermarket voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Ica Supermarket gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Ica Supermarket, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Ica Supermarket
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Vimmerby
Ica Supermarket taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Ica Supermarket aan?
Ica Supermarket biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Sweden, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Ica Supermarket?
Ica Supermarket heeft een beoordeling van 4.2 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Ica Supermarket gevestigd?
Het adres van Ica Supermarket is Falkängsgatan, 598 39 Vimmerby, Sweden.
Hoe kan men contact opnemen met Ica Supermarket?
Neem contact op met Ica Supermarket door hier op "boek nu" te klikken
Kan Ica Supermarket helpen met luchthaventransfers?
Ja, Ica Supermarket biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Ica Supermarket📞 -