Baikas Travel is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.5 sterren. Neem contact op met Baikas Travel en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Baikas Travel
English
Contacteer de chauffeur
Baikas Travel
ακρωτήρι, Thira 847 00, Greece
Schat een taxitarief vanuit Blue Suites Hotel
Servicegebied - Blue Suites Hotel
Baikas Travel Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Baikas Travel, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Baikas Travel voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Baikas Travel gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Baikas Travel, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Baikas Travel
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Blue Suites Hotel
Baikas Travel taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Baikas Travel aan?
Baikas Travel biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Greece, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Baikas Travel?
Baikas Travel heeft een beoordeling van 4.5 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Baikas Travel gevestigd?
Het adres van Baikas Travel is ακρωτήρι, Thira 847 00, Greece.
Hoe kan men contact opnemen met Baikas Travel?
Neem contact op met Baikas Travel door hier op "boek nu" te klikken
Kan Baikas Travel helpen met luchthaventransfers?
Ja, Baikas Travel biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Baikas Travel