מוניות לנתב"ג is een taxibedrijf met een beoordeling van 0 sterren. Neem contact op met מוניות לנתב"ג en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
מוניות לנתב"ג
English
Contacteer de chauffeur
מוניות לנתב"ג
Eliyahu Khakim St 9, Tel Aviv-Yafo, Israel
Schat een taxitarief vanuit Tel Aviv University
Servicegebied - Tel Aviv University
מוניות לנתב"ג Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via מוניות לנתב"ג, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor מוניות לנתב"ג voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
מוניות לנתב"ג gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij מוניות לנתב"ג, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met מוניות לנתב"ג
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Tel Aviv University
מוניות תל אביב - נתב״ג Taxi-telaviv - AirportService Taxi-מוניות גדולות עד 7 נוסעים בפריסה ארציתOffer Taxis Up To 6 Passengersמוניות פתח תקווהLouis Urbain Taxi And Tour GuideIsrael WelcomeTlv Transfers - Israel Bus Minibus Rental - Airport Transfer Jerusalem Tel Aviv - Ben Gurion Airport Large TaxiAirport Taxi Ramat Gan
מוניות לנתב"ג taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt מוניות לנתב"ג aan?
מוניות לנתב"ג biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Israel, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor מוניות לנתב"ג?
מוניות לנתב"ג heeft een beoordeling van 0 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is מוניות לנתב"ג gevestigd?
Het adres van מוניות לנתב"ג is Eliyahu Khakim St 9, Tel Aviv-Yafo, Israel.
Hoe kan men contact opnemen met מוניות לנתב"ג?
Neem contact op met מוניות לנתב"ג door hier op "boek nu" te klikken
Kan מוניות לנתב"ג helpen met luchthaventransfers?
Ja, מוניות לנתב"ג biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
מוניות לנתב"ג