Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Klaas Taxi

4 (1) Brunssum
English

Klaas Taxi is een taxibedrijf met een beoordeling van 4 sterren. Neem contact op met Klaas Taxi en boek vandaag nog jouw rit!

Taxi driver
Contacteer de chauffeur
Klaas Taxi
B, Hoogenboschweg 47, 6442 PT Brunssum, Netherlands
4
(1)

Schat een taxitarief vanuit Brunssum

Brunssum
Bereken tarief

Servicegebied - Brunssum

BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Klaas Taxi Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Klaas Taxi, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Klaas Taxi voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Klaas Taxi gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Klaas Taxi, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Klaas Taxi

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Brunssum

Klaas Taxi taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Klaas Taxi aan?
Klaas Taxi biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Netherlands, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Klaas Taxi?
Klaas Taxi heeft een beoordeling van 4 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Klaas Taxi gevestigd?
Het adres van Klaas Taxi is B, Hoogenboschweg 47, 6442 PT Brunssum, Netherlands.
Hoe kan men contact opnemen met Klaas Taxi?
Neem contact op met Klaas Taxi door hier op "boek nu" te klikken
Kan Klaas Taxi helpen met luchthaventransfers?
Ja, Klaas Taxi biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Klaas Taxi