Chong Lard Pier is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.1 sterren. Neem contact op met Chong Lard Pier en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Chong Lard Pier
English
Contacteer de chauffeur
Chong Lard Pier
Ko Yao Yai, Ko Yao District, Phang-nga 82160, Thailand
Schat een taxitarief vanuit Koh Yao Yai Village
Servicegebied - Koh Yao Yai Village
Chong Lard Pier Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Chong Lard Pier, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Chong Lard Pier voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Chong Lard Pier gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Chong Lard Pier, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Chong Lard Pier
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Koh Yao Yai Village
Chong Lard Pier taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Chong Lard Pier aan?
Chong Lard Pier biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Thailand, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Chong Lard Pier?
Chong Lard Pier heeft een beoordeling van 4.1 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Chong Lard Pier gevestigd?
Het adres van Chong Lard Pier is Ko Yao Yai, Ko Yao District, Phang-nga 82160, Thailand.
Hoe kan men contact opnemen met Chong Lard Pier?
Neem contact op met Chong Lard Pier door hier op "boek nu" te klikken
Kan Chong Lard Pier helpen met luchthaventransfers?
Ja, Chong Lard Pier biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 30+ mensen hebben in Koh Yao Yai Village een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Chong Lard Pier