Teletaxi Köln Gmbh is een taxibedrijf met een beoordeling van 3 sterren. Neem contact op met Teletaxi Köln Gmbh en boek vandaag nog jouw rit!
Is dit jouw taxibedrijf?
Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.
Teletaxi Köln Gmbh
English
Contacteer de chauffeur
Teletaxi Köln Gmbh
Danziger Str. 2B, 50858 Köln, Germany
Schat een taxitarief vanuit Weiden
Servicegebied - Weiden
Teletaxi Köln Gmbh Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Teletaxi Köln Gmbh, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Teletaxi Köln Gmbh voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Teletaxi Köln Gmbh gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Teletaxi Köln Gmbh, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
Deel uw ervaring met Teletaxi Köln Gmbh
Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!
Andere taxi’s in Weiden
Teletaxi Köln Gmbh taxitarief - FAQ
Welke diensten biedt Teletaxi Köln Gmbh aan?
Teletaxi Köln Gmbh biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Germany, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.
Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Teletaxi Köln Gmbh?
Teletaxi Köln Gmbh heeft een beoordeling van 3 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.
Waar is Teletaxi Köln Gmbh gevestigd?
Het adres van Teletaxi Köln Gmbh is Danziger Str. 2B, 50858 Köln, Germany.
Hoe kan men contact opnemen met Teletaxi Köln Gmbh?
Neem contact op met Teletaxi Köln Gmbh door hier op "boek nu" te klikken
Kan Teletaxi Köln Gmbh helpen met luchthaventransfers?
Ja, Teletaxi Köln Gmbh biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
Bent u een taxichauffeur?
Word vermeld op TaxiPrijs.com
Teletaxi Köln Gmbh