Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Sama Transfers

English

Sama Transfers is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.7 sterren. Neem contact op met Sama Transfers en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Sama Transfers
Unnamed Road, Puntarenas Province, Quepos, Costa Rica
4.7
(21)

Schat een taxitarief vanuit Quepos

Quepos
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Sama Transfers Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Sama Transfers, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Sama Transfers voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Sama Transfers gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Sama Transfers, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Sama Transfers

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Quepos

Taxi Manuel Antonio & Tours★ 5.0 (183)Taxi Manuel Antonio,quepos Y Kike Travel Tours 14 Pax.★ 5.0 (7)Taxi Privado Mau★ 5.0 (1)Taxi Service Quepos★ 5.0 (1)Taxi Trip&travel★ 4.9 (16)Taxis De Quepos (walter)★ 4.9 (13)Taxi Public Costa Rica★ 4.9 (7)Taxi And Trnsfer Manual Antonio Y Quepos★ 4.7 (12)

Sama Transfers taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Sama Transfers aan?

Sama Transfers biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Costa Rica, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Sama Transfers?

Sama Transfers heeft een beoordeling van 4.7 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Sama Transfers gevestigd?

Het adres van Sama Transfers is Unnamed Road, Puntarenas Province, Quepos, Costa Rica.

Hoe kan men contact opnemen met Sama Transfers?

Neem contact op met Sama Transfers door hier op "boek nu" te klikken

Kan Sama Transfers helpen met luchthaventransfers?

Ja, Sama Transfers biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 960+ mensen hebben in Costa Rica een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com