Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Wah Wai Motors Limited

English

Wah Wai Motors Limited is een taxibedrijf met een beoordeling van 0 sterren. Neem contact op met Wah Wai Motors Limited en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Wah Wai Motors Limited
Victor Court, Wang On Rd, Causeway Bay, Hong Kong

Schat een taxitarief vanuit Best Western Causewaybay

Best Western Causewaybay
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Wah Wai Motors Limited Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Wah Wai Motors Limited, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Wah Wai Motors Limited voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Wah Wai Motors Limited gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Wah Wai Motors Limited, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Wah Wai Motors Limited

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Best Western Causewaybay

Taxi Stand★ 5.0 (3)Taxixchange★ 5.0 (2)Cross Harbour Taxi Stand★ 4.5 (2)Hong Kong Taxi Association★ 4.3 (3)Cross-harbour Taxi Stand★ 4.0 (9)Cross-harbour Taxi Stand★ 3.6 (43)Cross Harbour Taxi Stand★ 3.5 (48)Cross-harbour Taxi Stand★ 3.5 (46)

Wah Wai Motors Limited taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Wah Wai Motors Limited aan?

Wah Wai Motors Limited biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Hong Kong, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Wah Wai Motors Limited?

Wah Wai Motors Limited heeft een beoordeling van 0 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Wah Wai Motors Limited gevestigd?

Het adres van Wah Wai Motors Limited is Victor Court, Wang On Rd, Causeway Bay, Hong Kong.

Hoe kan men contact opnemen met Wah Wai Motors Limited?

Neem contact op met Wah Wai Motors Limited door hier op "boek nu" te klikken

Kan Wah Wai Motors Limited helpen met luchthaventransfers?

Ja, Wah Wai Motors Limited biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 1,500+ mensen hebben in Hong Kong een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com