Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Jehangira Bus Stop

English

Jehangira Bus Stop is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.9 sterren. Neem contact op met Jehangira Bus Stop en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Jehangira Bus Stop
Petaw Payan Bus Stop, Grand Trunk Rd, Dubandi Bazar Jehangīra, Nowshera, Khyber Pakhtunkhwa, Pakistan
3.9
(509)

Schat een taxitarief vanuit Khyber Pakhtunkhwa

Khyber Pakhtunkhwa
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Jehangira Bus Stop Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Jehangira Bus Stop, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Jehangira Bus Stop voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Jehangira Bus Stop gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Jehangira Bus Stop, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Jehangira Bus Stop

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Khyber Pakhtunkhwa

Sowkai Taxi Stand★ 5.0 (2)Afridi Cab★ 5.0 (1)Taxi Stand ٹیکسی اسٹینڈ★ 4.9 (8)Sangaho, Taxi Stand Dhand★ 4.8 (15)Dagg Lara★ 4.7 (21)Afreedi 2d Taxis★ 4.7 (3)Tango Ada ٹانگو اڈہ★ 4.5 (19)Camp Ada کیمپ اډه★ 4.3 (23)

Jehangira Bus Stop taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Jehangira Bus Stop aan?

Jehangira Bus Stop biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Pakistan, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Jehangira Bus Stop?

Jehangira Bus Stop heeft een beoordeling van 3.9 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Jehangira Bus Stop gevestigd?

Het adres van Jehangira Bus Stop is Petaw Payan Bus Stop, Grand Trunk Rd, Dubandi Bazar Jehangīra, Nowshera, Khyber Pakhtunkhwa, Pakistan.

Hoe kan men contact opnemen met Jehangira Bus Stop?

Neem contact op met Jehangira Bus Stop door hier op "boek nu" te klikken

Kan Jehangira Bus Stop helpen met luchthaventransfers?

Ja, Jehangira Bus Stop biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 1,000+ mensen hebben in Pakistan een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Jehangira Bus Stop📞 -1