Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Cresta Lodge Gaborone

English

Cresta Lodge Gaborone is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.1 sterren. Neem contact op met Cresta Lodge Gaborone en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Cresta Lodge Gaborone
Samora Machel Dr, Gaborone, Botswana
4.1
(915)

Schat een taxitarief vanuit United Kingdom

United Kingdom
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Cresta Lodge Gaborone Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Cresta Lodge Gaborone, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Cresta Lodge Gaborone voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Cresta Lodge Gaborone gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Cresta Lodge Gaborone, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Cresta Lodge Gaborone

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in United Kingdom

Gaborone Cab★ 5.0 (3)Sir Seretse Khama International Airport★ 4.2 (600)Major Blue Air★ 2.6 (17)Molepolole Bus Rank★ 2.6 (16)Goodhope Bus Rank

Cresta Lodge Gaborone taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Cresta Lodge Gaborone aan?

Cresta Lodge Gaborone biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Botswana, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Cresta Lodge Gaborone?

Cresta Lodge Gaborone heeft een beoordeling van 4.1 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Cresta Lodge Gaborone gevestigd?

Het adres van Cresta Lodge Gaborone is Samora Machel Dr, Gaborone, Botswana.

Hoe kan men contact opnemen met Cresta Lodge Gaborone?

Neem contact op met Cresta Lodge Gaborone door hier op "boek nu" te klikken

Kan Cresta Lodge Gaborone helpen met luchthaventransfers?

Ja, Cresta Lodge Gaborone biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 35+ mensen hebben in Botswana een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com