Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

エミタスタクシー柏(株)

English

エミタスタクシー柏(株) is een taxibedrijf met een beoordeling van 3.3 sterren. Neem contact op met エミタスタクシー柏(株) en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
エミタスタクシー柏(株)
2 Chome-18-19 Hikarigaoka, Kashiwa, Chiba 277-0065, Japan
3.3
(58)

Schat een taxitarief vanuit Kashiwa

Kashiwa
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
エミタスタクシー柏(株) Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via エミタスタクシー柏(株), en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor エミタスタクシー柏(株) voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
エミタスタクシー柏(株) gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij エミタスタクシー柏(株), en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met エミタスタクシー柏(株)

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Kashiwa

高柳駅東口タクシー乗り場★ 4.0 (1)(有)北柏交通★ 3.7 (59)逆井駅前タクシー乗り場★ 3.5 (2)Chiba Taxi Co., Ltd. Headquarters★ 3.0 (37)Aska Traffic Chiba Co., Ltd. Kashiwa★ 2.8 (29)Kashiwa Taxis★ 2.6 (108)Shonan Taxis★ 2.5 (60)(有)染谷交通★ 2.5 (21)

エミタスタクシー柏(株) taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt エミタスタクシー柏(株) aan?

エミタスタクシー柏(株) biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Japan, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor エミタスタクシー柏(株)?

エミタスタクシー柏(株) heeft een beoordeling van 3.3 sterren, wat wijst op een gemiddeld niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is エミタスタクシー柏(株) gevestigd?

Het adres van エミタスタクシー柏(株) is 2 Chome-18-19 Hikarigaoka, Kashiwa, Chiba 277-0065, Japan.

Hoe kan men contact opnemen met エミタスタクシー柏(株)?

Neem contact op met エミタスタクシー柏(株) door hier op "boek nu" te klikken

Kan エミタスタクシー柏(株) helpen met luchthaventransfers?

Ja, エミタスタクシー柏(株) biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 46,500+ mensen hebben in Japan een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
エミタスタクシー柏(株)💬📞 +81 120-328-840