Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Недялко Канев

English

Недялко Канев is een taxibedrijf met een beoordeling van 0 sterren. Neem contact op met Недялко Канев en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Недялко Канев
ul. "Edinstvo" 27, 6304 g.k. Republika, Haskovo, Bulgaria

Schat een taxitarief vanuit Haskovo

Haskovo
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Недялко Канев Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Недялко Канев, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Недялко Канев voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Недялко Канев gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Недялко Канев, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Недялко Канев

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Haskovo

Sky Taxi★ 4.1 (52)Real Taxi★ 4.0 (30)Em Komfort★ 4.0 (2)Elit Taxi★ 3.9 (7)КЛАСИК ТАКСИ★ 3.8 (72)Flirt Taxi★ 3.8 (43)Et Sabcho.★ 3.7 (6)

Недялко Канев taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Недялко Канев aan?

Недялко Канев biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Bulgaria, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Недялко Канев?

Недялко Канев heeft een beoordeling van 0 sterren, wat wijst op een laag niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Недялко Канев gevestigd?

Het adres van Недялко Канев is ul. "Edinstvo" 27, 6304 g.k. Republika, Haskovo, Bulgaria.

Hoe kan men contact opnemen met Недялко Канев?

Neem contact op met Недялко Канев door hier op "boek nu" te klikken

Kan Недялко Канев helpen met luchthaventransfers?

Ja, Недялко Канев biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
Недялко Канев📞 -