Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

メルキュール札幌

English

メルキュール札幌 is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.2 sterren. Neem contact op met メルキュール札幌 en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
メルキュール札幌
Japan, 〒064-0804 Hokkaido, Sapporo, Chuo Ward, Minami 4 Jōnishi, 2-chōme, 2-4 Minami 4-Jo Nishi 2-Chome Chuo-Ku
4.2
(3120)

Schat een taxitarief vanuit Mercure Sapporo

Mercure Sapporo
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
メルキュール札幌 Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via メルキュール札幌, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor メルキュール札幌 voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
メルキュール札幌 gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij メルキュール札幌, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met メルキュール札幌

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Mercure Sapporo

福祉観光taxiくぅちゃんズ北海道★ 5.0 (8)札幌東急reiホテル前タクシー乗り場★ 5.0 (1)English Speaking Sightseeing Taxi Driver In Sapporo Hokkaido★ 4.9 (26)新千歳空港送迎ハイヤー| Mik Taxi 札幌★ 4.5 (2)Grand Mercure Sapporo Odori Park★ 4.0 (4082)Shinchitosekukoteigaku Taxi | Sapporo Mk Taxis★ 4.0 (1)札幌エムケイ㈱★ 3.7 (65)Mkタクシー ススキノ東のりば★ 3.7 (32)

メルキュール札幌 taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt メルキュール札幌 aan?

メルキュール札幌 biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Japan, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor メルキュール札幌?

メルキュール札幌 heeft een beoordeling van 4.2 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is メルキュール札幌 gevestigd?

Het adres van メルキュール札幌 is Japan, 〒064-0804 Hokkaido, Sapporo, Chuo Ward, Minami 4 Jōnishi, 2-chōme, 2-4 Minami 4-Jo Nishi 2-Chome Chuo-Ku.

Hoe kan men contact opnemen met メルキュール札幌?

Neem contact op met メルキュール札幌 door hier op "boek nu" te klikken

Kan メルキュール札幌 helpen met luchthaventransfers?

Ja, メルキュール札幌 biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 25+ mensen hebben in Mercure Sapporo een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com