Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd

English

Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd is een taxibedrijf met een beoordeling van 5 sterren. Neem contact op met Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd
Opposite of Bajuratna, Narayan Path, सिद्धार्थनगर 32900, Nepal
5
(30)

Schat een taxitarief vanuit Lumbini

Lumbini
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Lumbini

Butwal Taxi★ 5.0 (74)Taxi Butwal★ 5.0 (54)Butwal Taxi Service★ 5.0 (29)Lumbini Taxi Services★ 5.0 (29)Yadav Taxi Service Bhairahawa★ 5.0 (16)Naveen Sonauli Taxi Service★ 5.0 (15)Our Rental Car Taxi And Cab Service★ 5.0 (7)Lumbini Taxi Service★ 5.0 (5)

Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd aan?

Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Nepal, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd?

Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd heeft een beoordeling van 5 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd gevestigd?

Het adres van Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd is Opposite of Bajuratna, Narayan Path, सिद्धार्थनगर 32900, Nepal.

Hoe kan men contact opnemen met Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd?

Neem contact op met Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd door hier op "boek nu" te klikken

Kan Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd helpen met luchthaventransfers?

Ja, Edrive Lumbini Nepal Pvt Ltd biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 1,200+ mensen hebben in Nepal een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com