Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Click Taxi & Transfer

English

Click Taxi & Transfer is een taxibedrijf met een beoordeling van 5 sterren. Neem contact op met Click Taxi & Transfer en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Click Taxi & Transfer
Via Vittorio Veneto, 80056 Ercolano NA, Italy
5
(13)

Schat een taxitarief vanuit Herculaneum

Herculaneum
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Click Taxi & Transfer Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Click Taxi & Transfer, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Click Taxi & Transfer voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Click Taxi & Transfer gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Click Taxi & Transfer, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Click Taxi & Transfer

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Herculaneum

Servizio Taxi H24 - Taxi Service★ 5.0 (155)Polese Tour Ncc Taxi Ercolano★ 5.0 (13)Ninotaxi★ 4.9 (40)Archaeological Park Of Herculaneum★ 4.8 (15745)Associazione Vesuvio Tour Srl★ 4.3 (3)No Drivers

Click Taxi & Transfer taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Click Taxi & Transfer aan?

Click Taxi & Transfer biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Italy, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Click Taxi & Transfer?

Click Taxi & Transfer heeft een beoordeling van 5 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Click Taxi & Transfer gevestigd?

Het adres van Click Taxi & Transfer is Via Vittorio Veneto, 80056 Ercolano NA, Italy.

Hoe kan men contact opnemen met Click Taxi & Transfer?

Neem contact op met Click Taxi & Transfer door hier op "boek nu" te klikken

Kan Click Taxi & Transfer helpen met luchthaventransfers?

Ja, Click Taxi & Transfer biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com