Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Calbayog Motorcycle & Car Rental

English

Calbayog Motorcycle & Car Rental is een taxibedrijf met een beoordeling van 5 sterren. Neem contact op met Calbayog Motorcycle & Car Rental en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Calbayog Motorcycle & Car Rental
P1B Arevalo Street, Calbayog, 6710 Samar, Philippines
5
(6)

Schat een taxitarief vanuit Calbayog City

Calbayog City
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Calbayog Motorcycle & Car Rental Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Calbayog Motorcycle & Car Rental, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Calbayog Motorcycle & Car Rental voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Calbayog Motorcycle & Car Rental gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Calbayog Motorcycle & Car Rental, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Calbayog Motorcycle & Car Rental

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Calbayog City

Js Transportion Rent A Car★ 5.0 (4)Air Philippines Express, Calbayog★ 5.0 (1)Cafe Buenaventura★ 4.6 (128)Calbayog Airport★ 4.3 (87)Van Van's★ 4.2 (9)Calbayog Bus Terminal★ 4.2 (9)Angeles City Taxi★ 4.2 (5)Grand Tours Terminal★ 4.1 (264)

Calbayog Motorcycle & Car Rental taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Calbayog Motorcycle & Car Rental aan?

Calbayog Motorcycle & Car Rental biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Philippines, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Calbayog Motorcycle & Car Rental?

Calbayog Motorcycle & Car Rental heeft een beoordeling van 5 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Calbayog Motorcycle & Car Rental gevestigd?

Het adres van Calbayog Motorcycle & Car Rental is P1B Arevalo Street, Calbayog, 6710 Samar, Philippines.

Hoe kan men contact opnemen met Calbayog Motorcycle & Car Rental?

Neem contact op met Calbayog Motorcycle & Car Rental door hier op "boek nu" te klikken

Kan Calbayog Motorcycle & Car Rental helpen met luchthaventransfers?

Ja, Calbayog Motorcycle & Car Rental biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com