Syd Vİp Transfer

English

Our company provides services with luxury vehicles driven by a private chauffeur to ensure our clients have a comfortable and enjoyable journey. Client satisfaction is always our priority. Therefore, we strive to provide our clients with the best service. Our services include airport transfers, private events, private tour services, and many more exclusive services.

Contacteer de chauffeur
Syd Vİp Transfer
Kışla, 37. Sk. CENGİZHAN APT NO:6/102, 07000 Muratpaşa/Antalya, Türkiye
4
(14)

Schat een taxitarief vanuit Antalya Airport

Antalya Airport
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →

Syd Vİp Transfer Populaire Routes

Antalya Airport naar Alanya75 EUR
Antalya Airport naar Belek35 EUR
Antalya Airport naar Delphin Imperial Lara Hotel25 EUR
Antalya Airport naar Kemer45 EUR
Antalya Airport naar Konyaaltı25 EUR
Antalya Airport naar Lara25 EUR
Antalya Airport naar Side45 EUR
Antalya Airport naar Villa Side Residence40 EUR
Syd Vİp Transfer Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Syd Vİp Transfer, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Syd Vİp Transfer voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Begeleide Tours
Verken de hoogtepunten van Turkije met gepersonaliseerde tours en toegewijde gidsen van Syd Vİp Transfer
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Syd Vİp Transfer, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.
VIP Services
Syd Vİp Transfer biedt premium ritten met high-end voertuigen, biedt een exclusieve en superieure reiservaring

Deel uw ervaring met Syd Vİp Transfer

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Meer over Syd Vİp Transfer

Our company provides services with luxury vehicles driven by a private chauffeur to ensure our clients have a comfortable and enjoyable journey. Client satisfaction is always our priority. Therefore, we strive to provide our clients with the best service. Our services include airport transfers, private events, private tour services, and many more exclusive services.

SYD VİP TRANSFER

Andere taxi’s in Antalya Airport

Antalya Havalimanı Ulaşım Transfer★ 5.0 (472)Ark Transfer - Antalya Vip Transfer Hizmeti★ 5.0 (81)Flamingo Transfer Antalya Трансфер Анталия★ 5.0 (52)Barış Altınbaş★ 5.0 (21)Antalya Holiday Vip Transfer★ 5.0 (12)Transferci724.com★ 4.9 (29)Airport Antalya Transfers★ 4.8 (143)Antalya Flughafen Transfer (ella Car )★ 4.7 (124)

Syd Vİp Transfer taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Syd Vİp Transfer aan?

Syd Vİp Transfer biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Turkey, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Syd Vİp Transfer?

Syd Vİp Transfer heeft een beoordeling van 4 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Syd Vİp Transfer gevestigd?

Het adres van Syd Vİp Transfer is Kışla, 37. Sk. CENGİZHAN APT NO:6/102, 07000 Muratpaşa/Antalya, Türkiye.

Hoe kan men contact opnemen met Syd Vİp Transfer?

Neem contact op met Syd Vİp Transfer door hier op "boek nu" te klikken

Kan Syd Vİp Transfer helpen met luchthaventransfers?

Ja, Syd Vİp Transfer biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Syd Vİp Transfer

Syd Vİp Transfer💬📞 +905453720002