Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

Huzur Taksi

English

Huzur Taksi is een taxibedrijf met een beoordeling van 5 sterren. Neem contact op met Huzur Taksi en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
Huzur Taksi
Yunus Emre, Beziroğlu Sk. No:2, 34285 Arnavutköy/İstanbul, Türkiye
5
(14)

Schat een taxitarief vanuit Arnavutkoy

Arnavutkoy
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
Huzur Taksi Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via Huzur Taksi, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor Huzur Taksi voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
Huzur Taksi gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij Huzur Taksi, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met Huzur Taksi

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Arnavutkoy

ArnavutkÖy Merkez Taksİ★ 5.0 (112)ArnavutkÖy Taksİ★ 5.0 (99)Arnavutköy Bilican Taksi★ 5.0 (85)ArnavutkÖy Taksİ★ 5.0 (28)Çinar Taksİ★ 5.0 (17)Arnavutköy Taksi★ 5.0 (11)ArnavutkÖy Taksİ Bozkir Taksİ★ 5.0 (8)ArnavutkÖy Taksİ★ 4.9 (96)

Huzur Taksi taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt Huzur Taksi aan?

Huzur Taksi biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Turkey, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor Huzur Taksi?

Huzur Taksi heeft een beoordeling van 5 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is Huzur Taksi gevestigd?

Het adres van Huzur Taksi is Yunus Emre, Beziroğlu Sk. No:2, 34285 Arnavutköy/İstanbul, Türkiye.

Hoe kan men contact opnemen met Huzur Taksi?

Neem contact op met Huzur Taksi door hier op "boek nu" te klikken

Kan Huzur Taksi helpen met luchthaventransfers?

Ja, Huzur Taksi biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com