33rd. Street Path Station

English

33rd. Street Path Station is een taxibedrijf met een beoordeling van 4 sterren. Neem contact op met 33rd. Street Path Station en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
33rd. Street Path Station
859 6th Ave, New York, NY 10001, USA
4
(94)

Schat een taxitarief vanuit Ben Gurion Airport

Ben Gurion Airport
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →

33rd. Street Path Station Populaire Routes

Ben Gurion Airport naar Beer-Sheva500 ILS
Ben Gurion Airport naar Haifa500 ILS
Ben Gurion Airport naar Jerusalem250 ILS
Ben Gurion Airport naar Ramat Gan170 ILS
Ben Gurion Airport naar Ramat HaSharon180 ILS
Ben Gurion Airport naar Rishon LeTsiyyon180 ILS
Ben Gurion Airport naar Rosh Ha‘Ayin57 ILS
Ben Gurion Airport naar Tel Aviv170 ILS
Ben Gurion Airport naar Tel Aviv District170 ILS
Ben Gurion Airport naar Tel Aviv University170 ILS
33rd. Street Path Station Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via 33rd. Street Path Station, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor 33rd. Street Path Station voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven

Deel uw ervaring met 33rd. Street Path Station

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Ben Gurion Airport

Noi Bai International Airport★ 4.0 (50135)

33rd. Street Path Station taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt 33rd. Street Path Station aan?

33rd. Street Path Station biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Israel, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor 33rd. Street Path Station?

33rd. Street Path Station heeft een beoordeling van 4 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is 33rd. Street Path Station gevestigd?

Het adres van 33rd. Street Path Station is 859 6th Ave, New York, NY 10001, USA.

Hoe kan men contact opnemen met 33rd. Street Path Station?

Neem contact op met 33rd. Street Path Station door hier op "boek nu" te klikken

Kan 33rd. Street Path Station helpen met luchthaventransfers?

Ja, 33rd. Street Path Station biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.

33rd. Street Path Station

33rd. Street Path Station📞 23423