Is dit jouw taxibedrijf?

Claim deze pagina gratis: meer boekingen, voeg foto’s, diensten en prijzen toe en houd je gegevens up-to-date.

Claim deze pagina gratis →

TÁxis Fernando Martins

English

TÁxis Fernando Martins is een taxibedrijf met een beoordeling van 4.7 sterren. Neem contact op met TÁxis Fernando Martins en boek vandaag nog jouw rit!

Contacteer de chauffeur
TÁxis Fernando Martins
Largo Salgueiro Maia, 3100-495 Pombal, Portugal
4.7
(26)

Schat een taxitarief vanuit Pombal

Pombal
Bereken tarief
BoekingssysteemRitten online ontvangenLaat reizigers direct via je pagina een rit aanvragen en beheer alles in één inbox.Bekijk het boekingssysteem →
TÁxis Fernando Martins Aanbieding
Standaard Taxiservice
Maak kennis met de stad via TÁxis Fernando Martins, en geniet van betrouwbaar en efficiënt transport naar elke bestemming in en rondom de stad.
Luchthaventransfers
Kies voor TÁxis Fernando Martins voor uw toegewijde luchthaventransfers; zij zorgen voor een soepele overgang van en naar de luchthaven
Bezorgservice
TÁxis Fernando Martins gaat niet alleen over het vervoeren van mensen; ook uw pakketten en documenten kunnen moeiteloos hun bestemming bereiken.
Geplande Ritten
Boek je rit van tevoren bij TÁxis Fernando Martins, en en wees verzekerd van punctualiteit voor al uw belangrijke afspraken.

Deel uw ervaring met TÁxis Fernando Martins

Help andere reizigers door uw ervaring te delen. Uw feedback is waardevol!

Andere taxi’s in Pombal

Taxi - Carlos M. P. Santos Unipessoal Lda★ 5.0 (3)Táxis Carlos Gomes★ 3.7 (10)Táxi - Carlos Manuel Pereira Santos★ 3.6 (16)Guilhermino Da Silva Faustino & Filho Lda★ 1.0 (1)

TÁxis Fernando Martins taxitarief - FAQ

Welke diensten biedt TÁxis Fernando Martins aan?

TÁxis Fernando Martins biedt een reeks diensten aan, inclusief Standaard Taxiservice voor betrouwbaar en efficiënt reizen binnen en rond Portugal, Luchthaventransfers voor soepele overgangen van en naar de luchthaven en Geplande Ritten om punctualiteit voor belangrijke verplichtingen te garanderen.

Wat is de gemiddelde passagiersbeoordeling voor TÁxis Fernando Martins?

TÁxis Fernando Martins heeft een beoordeling van 4.7 sterren, wat wijst op een hoog niveau van tevredenheid onder de klanten.

Waar is TÁxis Fernando Martins gevestigd?

Het adres van TÁxis Fernando Martins is Largo Salgueiro Maia, 3100-495 Pombal, Portugal.

Hoe kan men contact opnemen met TÁxis Fernando Martins?

Neem contact op met TÁxis Fernando Martins door hier op "boek nu" te klikken

Kan TÁxis Fernando Martins helpen met luchthaventransfers?

Ja, TÁxis Fernando Martins biedt toegewijde diensten voor luchthaventransfers aan.
📈 5,500+ mensen hebben in Portugal een taxi gezocht - zorg dat ze jou vinden.

Bent u een taxichauffeur?

Word vermeld op TaxiPrijs.com
TÁxis Fernando Martins💬📞 +351 914 050 148